"Czy chcesz zdobyć nowych klientów do biznesu, dzięki webinarom sprzedażowym?"

Webinary są idealnym narzędziem do SPRZEDAŻY produktów, czy usług. Dzięki webinarom moja lista adresowa rośnie w tempie 1,201 adresów miesięcznie, przy okazji generując STAŁĄ sprzedaż. I nauczę Cię całego procesu, za darmo.

Oto czego się nauczysz:

Uwaga ten trening nie jest kolejnym webinarem sprzedażowym. Podczas jego trwania otrzymasz pełnowartościową strategię do wdrożenia. Po jego przejściu, jesteś wstanie sprzedawać za pomocą webinarów.

ZAWARTOŚĆ...

  • Jak przyciągnąć widzów na webinar za pomocą PŁATNEJ REKLAMY i zbudować społeczność wokół webinarów. W ten sposób zyskasz grono STAŁYCH KLIENTÓW.
  • Prosty trick, aby zarobić na webinarze jeszcze PRZED jego uruchomieniem. Stosując się do tej metody otrzymasz budżet na reklamę (zbudujesz listę za darmo).
  • Niezwykle skuteczny sposób, aby stać się EKSPERTEM w oczach klientów (działa nawet jeśli jesteś nowy na rynku)
  • Gotowy 5-stopniowy PLAN, który dał mi 40 749 zł z jednego webinaru. Pomimo tego, że mój wynik nie jest typowy, jestem przekonany, że zadziała u Ciebie
  • Nowa formuła budowania zaufania w internecie ...bez górnolotnych obietnic, bez szumu i robienia z siebie jakiegoś GURU
PROWADZĄCY: ADRIAN KOŁODZIEJ

Adrian Kołodziej jest najwyżej opłacanym doradcą biznesowym typu Direct Response w Polsce. Jego system sprzedaży jest oparty o zakup płatnej reklamy i jej konwertowanie.

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.