fblike

"Jeśli masz 20 minut przed napisaniem kolejnego e-maila...to pokażę Ci jak możesz stworzyć mailing, który będzie otwarty, pożarty i sprzeda Twój produkt – to proste, łatwe i gwarantuję, że zadziała dla Ciebie – albo zapłacę Ci 500 zł za stracony czas!"

Uważaj, bo podobnie jak ja...możesz zarabiać naprawdę duże pieniądze wysyłając maile – lub zautomatyzować swój biznes...

Szanowny Magnacie Marketingu,

Jeśli zamierzasz:

 • zdobyć stałych klientów kupujących każdy Twój produkt
 • zbudować listę adresową na kilkadziesiąt tysięcy adresów
 • pisać takie nagłówki, które zmuszają ludzi do otwarcia maila
 • tworzyć maile, które pokocha Twoja baza
 • pisać sekwencje followup, które przekonają ludzi, którzy z góry mówią „nie”
 • czyścić swoje zapasy magazynowe za pomocą kampanii e-mailowych
 • zwiększyć swoją sprzedaż

...to czytaj każde słowo na tej stronie, bo zaraz poznasz SPRAWDZONY system pisania maili, który był dopieszczany przez 6 lat z rzędu, przez, prawdopodobnie, najlepszego e-mail marketera w Polsce.

"Wychodzi, że Twoje szkolenia są darmowe jeśli ktoś zastosuje wiedzę w praktyce"

UWAGA: Opinia zawiera błędy, bo została napisana w prywatnej wiadomości na facebooku. Później zapytałem Łukasza, który przeczytał ponad 700 książek biznesowych, czy mogę ją umieścić w ofercie. Dlatego umieszczam autentyczną i nieedytowaną wiadomość.

Jestem po przesłuchaniu Twojego szkolenia i już wiem czym różnisz się od reszty szkoleniowców. Po twoich szkoleniach ludzie wychodzą z gotowymi, strategiami, technikami. Po konkurencyjnych szkoleniach ludzie wychodzą z wnioskami. Wnioski nic nie dają w biznesie czy w życiu osobistym. Z twojego kursu dowiedziałem się więcej niż ze szkolenia Kevina Hogana, Randiego Gage, Briana Tracego, Boba Proctora i Jacka Canfielda razem wziętych a to 5 dni szkoleniowych

Czyli wychodzi, że Twoje szkolenia są darmowe jeśli ktoś zastosuje wiedzę w praktyce.

Rozmawiałęm ze znajomymi na temat Twego szkolenia i Anthonego Robbinsa. Pytałem co oni wynieśli, ze szkolenia i co ja wyniosłem z Twojego. Wynik jest taki, ze oni poznali legendę ale nie wiedzą jak rozkręcić swój biznes, co robić by więcej sprzedawać.

Gdy ja im mowie co nauczyłem się to mam ogromne wrażenie, że chcą mi powiedzieć o kurwa zmarnowałem kasę. Po przeczytaniu ponad 700 książek dochodzę do wniosku, że średnio z książki jestem wstanie wyciągnąć 20-30 strategi jeśli książka jest genialna, ale takich jest mało głównie z książki wyciągam 2-3 strategie oraz parę nieistotnych faktów

I w sumie polecam to szkolenie osobą, które oczekują realnych strategi biznesowych. Jeśli działasz w biznesie MLM, sprzedajesz usługi typu szkolenia coachingi, szkolenia, to za 600 zł dostajesz wiedzę, ktorą agencje reklamową sprzedają za 10-15 tyś złotych

A najczęściej sprzedają ją dając Ci tą wiedzę jednorazowo czyli, jeśli zaczniesz sprzedawać nowy produkt, będziesz musiał wydać ponowni tą kwotę i tak do upadłego.

Po 20 minutach od obejrzenia kursu zacząłem wdrążać wiedzę co mi się jeszcze nie zdarzyło u żadnego szkoleniowca.

Łukasz Chrzanowski

W ciągu najbliższych minut zobaczysz jak stworzyć „mechanizm”, który zautomatyzuje Twój biznes, skróci czas pracy i pozwoli Ci się cieszyć wolnością.

Ten „tajny składnik” był dopieszczany przez 6 lat, aby w końcu zobaczyć światło dzienne...i jest odpowiedzialny za napisanie zabójczego maila, który zarobił 73 tysiące ze skromnej listy tysiąca adresów.

Nie ważne czy jesteś trenerem, lekarzem, prawnikiem albo masz biznes lokalny, bo techniki z których korzystam pozwolą Ci zbudować tytanowe relacje z listą...a tym samym zarabiać kokosy.

To pierwszy raz w historii, gdzie moja 6 letnia wiedza została przelana na 262 strony materiału i ujawniona w „Spowiedzi E-mail Marketera”.

Osobiście trzymałem te „informacje w ukryciu”, aby sprzedawać je dla klientów konsultacyjnych, którzy płacą mi 10 tysięcy od głowy.

Wyłącz Telefon, Wyloguj się z Faceboka i Zamknij Drzwi do Pokoju, bo zaraz Wyspowiadam Ci wszystkie Sekrety...

Większość małych firm nie ma pojęcia jak projektować dobre kampanie marketingowe. Baaa, większość małych firm nie ma nawet skromnej listy 5 tysięcy adresów. A Ci którzy mają listy, dawno je spalili na własne życzenie.

Przykro mi to mówić, ale „poziom edukacji” większości marketerów zatrzymał się na 2003 roku, gdzie działało niemal wszystko.

Szacuje się, że dziennie jest wysyłanych ponad 2.8 miliona maili na sekundę. Co oznacza, że amatorzy mogą zarobić parę groszy na liście, ale dopóki nie zmienią podejścia- zadowolą się ochłapami.

Dziś trzeba nauczyć się jak pisać zabójcze e-maile, które są otwierane, pożerane i zmuszają do zakupu. W innym przypadku trzeba ciągle kupować reklamy, bo lista się wypala.

Na szczęście istnieje metoda tworzenia kampanii e-mailowych, która otwiera portfele klientów, a która została wyjawiona jak na spowiedzi.

Czy Ty Też Popełniasz Ten Błąd, Który Kradnie Twoje Pieniądze?

Absolutna większość amatorów pisze maile bez schematu, bez solidnych podstaw, wklepując co popadnie, a następnie liczy na cud.

Czy kiedykolwiek widziałeś, aby budowlaniec budował dom bez projektu? Oczywiście, że nie, bo taki dom od razu by runął.

Dlatego, zamiast wysyłać maile na „chybił trafił”, najpierw musisz zacząć od podstaw. Dzięki temu już nigdy więcej nie będziesz drapał się po głowie co napisać.

Dlatego...

Chcę Zaprosić Cię Do Wysłuchania „Spowiedzi E-Mail Marketera”, W Której Ujawnię SYSTEM, gdzie 85% Pracy Jest Już Wykonana....

Po raz pierwszy możesz „bezczelnie kraść” pomysły, strategie i gotowce, które stworzyłem, aby ułatwić Ci pracę.

Dostaniesz wszystkie moje tajemnice na tacy. Możesz je pożyczyć, a nawet ukraść, aby pracowały dla Ciebie.

"Nastąpił cud..."

Zanim trafiłem na konsultacje Adriana mój SP miał zapisywalność na "szalonym" poziomie 7-15%. Mój SP był po prostu marny.

Do tego uruchomiłem kampanię na Facebooku. Koszty za konwersje wynosiły makabryczne 4,52 zł.

Niestety, ale nie można w Facebooku sprawdzić kosztów kliknięcia, więc nie pokaże CI starych danych.

Wtedy Adrian powiedział mi, aby zmienić wygląd SP, treść i wabik na czytelników.

No i nastał cud.

SP zaczał konwertować na poziomie 30-40%. Teraz jest około 32%:

Natomiast po wskazówkach Adriana koszt KONWERSJI spadł do... sam zobacz na rysunku:

Tak, jedynie 0,71 groszy.:)</p>

Wysokich zysków

Kamil Kuczyński

htp://angielskawymowa.pl

Nie będziesz musiał zastanawiać się co napisać, który nagłówek będzie najlepszy albo co powiedziećliście, aby kupiła.

Bez bólu, stresu i cierpienia, które ma każdy nowicjusz w copywritingu. Teraz stworzenie dochodowej kampanii marketingowej będzie PROSTE jak drut.

Poza sprawdzonymi fundamentami otrzymasz gotowe NARZĘDZIA do natychmiastowego działania.

Jeśli próbowałeś już budować listę albo wykorzystać jej pełen potencjał, a z jakieś powodu Ci się nie udało, to nie Twoja wina!

Nikt nie wskazał Ci niezawodnego systemu, który może być powielany, aby każdy e-mail przynosił zyski bez wypalenia listy....

Nadszedł czas, abyś nadstawił uszy i posłuchał...

SPOWIEDZI E-MAIL MARKETERA... a otrzymasz gotowe narzędzia.

Spowiedź E-Mail Marketera

To wszystko czego potrzebujesz i wiele więcej, aby napisać przekonywującą wiadomość e-mail, która będzie otwarta, odczytana i zbuduje długotrwałą relację z klientami czy pacjentami.

To NOWE podejście, skrzętnie testowane od 6 lat, pokaże Ci jak, bez nachalnej sprzedaży, przekonywać klientów do zakupu.

Od dziś będziesz mógł wysyłać oferty klientom dzień po dniu, bez niszczenia listy. Zobaczysz jak, bombardując listę ofertami, możesz w magnetyczny sposób budować tytanowe relacje z czytelnikami.

Nareszcie ludzie będą wyczekiwali na Twoje wiadomości jak przedszkolak na dobranockę.

Będziesz tak samo mile widziany na skrzynce mailowej jak najbliższy przyjaciel.

Najlepsze jest to, że możesz wysyłać... ofertę po ofercie, tak często jak chcesz (nawet codziennie).

Oto co znajdziesz w środku:

MODUŁ 1 - Budowanie Listy Krok Po Kroku

 • otrzymasz schemat budowania listy adresowej, KROK PO KROKU
 • poznasz 6 elementów, które podnoszą skuteczność strony typu Squeeze Page
 • zobaczysz jak zarabiać pieniądze z listy ,zanim nowy subskrybent otworzy pierwszego maila od Ciebie
 • jeśli zastanawiasz się co umieścić jako przynętę do Twojej listy, to odkryjesz 4 krytyczne czynniki, które decydują czy nowy czytelnik po przeczytaniu materiału w ogóle kupi.
 • odkryjesz cały schemat pisania darmowych raportów, które będą pożerane prze Twoją publiczność.
 • jeśli masz biznes lokalny pokażę Ci prosty, bezstresowy system budowania listy adresowej wśród swoich klientów
 • odkryjesz jak dostroić wiadomości, aby ludzie czytali je z wypiekami na twarzy
 • zobaczysz dlaczego wysyłanie tej samej wiadomości do całej listy jest błędne

Moduł 2 - Jak Pisać Maile Krok Po Kroku

 • poznasz 7 typów nagłówków maili, które działają. Musisz nauczyć się, który wybrać w odpowiednim czasie, aby lista otwarła od Ciebie maila
 • zobaczysz jakich nagłówków lepiej nie wysyłać do „zimnej listy” i które możesz używać TYLKO do swoich klientów
 • odkryjesz jak należy testować nagłówki, aby znaleźć „SCHEMAT” pisania, który idealnie pasuje do Twojej niszy.
 • Poznasz 3 sposoby, aby podnieść ilość kliknięć w mailu, przez co zarobisz więcej pieniędzy z tej samej wielkości listy.
 • Jeśli chcesz zarabiać na liście lepiej unikaj błędu, który opisałem na stronie 41.
 • Pokażę Ci jak przekonać do zakupu ludzi, którzy z góry są na „nie”. Paradoksalnie na tych ludziach zarobisz najwięcej.
 • Dostaniesz gotowy schemat pisania maila, z którego korzystam od 2 lat, a który zarabia dla mnie 1 mailingiem nawet 11 tysięcy złotych (bez dodatkowych kampanii czy wyprzedaży).

Moduł 3 - Sekwencja Followup i Mailingi

 • dam Ci 8 najlepszych pod słońcem patternów na napisanie wiadomości followup
 • Jeśli nie chcesz, aby lista adresowa się wypalała, napisz wiadomość zgodnie z wytycznymi na stronie 55.
 • pokażę Ci 5 reguł, które musisz wykorzystać jeśli Twoja lista coraz gorzej reaguje na Twoje maile i nie chce od Ciebie kupować
 • zobaczysz jak natychmiast podnieść sprzedaż w firmie za pomocą mailingów TEMATYCZNYCH (skuteczne jak diabli i pozwala skonwertować listę).
 • nauczysz się jak promować za pomocą maili swoje webinary, aby jak najwięcej ludzi chciało na nie przyjść. Daje o 728% poprawę w stosunku do standardowych metod.
 • Pokażę Ci 4 metody, które sprawią, że ludzi bez wahania kupią Twój produkt. Bez tego masz 247% mniejszą sprzedaż.

PRZYKŁADY:

 • dostaniesz przykłady jak zbierać e-maile online i offline. Na stronie 74 pokazałem Ci schemat spieniężania listy niemal natychmiast.
 • dostaniesz przykłady maili z podziękowaniem za zapis na listę (to wbrew pozorom ważne szablony).
 • otrzymasz szablon jednorazowej oferty, który ma konwersję 33%. Co oznacza, że co 3 osoba wpisująca maila na squeeze page'u ode mnie kupuje.
 • pokażę Ci sekwencję mailową, która według mnie jest po prostu warta naśladowania.
 • dostaniesz gotowe i wytestowane nagłówki maili, które działają dla mnie najlepiej (po prostu je skopiuj).
 • otrzymasz zestaw „magicznych słów”, które powinny być w każdym mailingu i każdej ofercie, bo ludzie są na nie podatni.

A do tego otrzymasz jeszcze STARTER PACK NA PŁYCIE, a w nim:

 • 5 nisz i 5 gotowych sekwencji followup (branża odchudzania, inwestycyjna, komisy samochodowe, restauracje i branża modowa). Możesz z tego czerpać inspirację albo skopiować je za darmo i to w całości.
 • 13 gotowych maili, które możesz wysyłać na zimne bazy, aby budować listę adresową. Otrzymujesz licencję na ich skopiowanie
 • dostajesz gotowy e-mail, który zdobywa klientów na sprzedaż usług. Jeśli jesteś pozycjonerem albo sprzedajesz jakiekolwiek usługi, to masz tutaj gotowego e-maila.
 • Otrzymujesz również gotowe e-maile na sprzedaż konsultacji.
 • Masz do wglądu e-mail, który zarobił 73 tysiące do bazy 1002 adresów. Tyle zarobił dla mnie, a ile zarobi dla Ciebie?
 • Otrzymasz wgląd do 2 kampanii product launchowych, które napisałem. Skopiuj je do swojego biznesu, aby zgarnęły dla Ciebie 5 cyfrową sumę (jak dla mnie).
 • Pokażę Ci jak napisać e-maila „z palca” dla takiej branży jak hotelarstwo! Zobaczysz drobne niuanse, które są warte uwagi również dla wielu innych branż.
 • otrzymasz ode mnie gotowego Squeeze Paga, w którym wystarczy tylko zmienić nagłówek, aby pracował dla Ciebie.
 • Otrzymujesz 17 różnych e-maili na święta i okazje, aby nie drapać się po głowie co masz wysłać.

Co oznacza, że dostajesz w sumie: 262 strony materiałów i płytę CD z moim wykładem!

Nie musisz posiadać żadnego TALENTU, aby Wprowadzić Te Schematy...

Uważam, że ogromną zaletą jest to, że nie jesteś „wielki”. Zauważyłem, że stare wygi mają swoje nawyki, które trudno zmienić. Co powoduje, że trudno im stosować na stałe NOWE sposoby.

Ten system jest przeznaczony do tego, aby „usunąć ciężką pracę” z Twojej działalności, a to oznacza, że musisz czasem KOPIOWAĆ to, co działa.

Na przykład, jeśli chcesz zdobyć klientów z polecenia, należy uruchomić szablon, który jest w systemie i zmienić TYLKO swoje imię i nazwisko. Następnie wysyłasz go do listy i BOOM – zgarniasz pieniądze bez ciężkiej pracy.

Cały proces trwa 1-2 minut zamiast godziny czy dwóch. Nie musisz się martwić czy napisałeś maila, który jest „wystarczająco dobry”, bo masz gotowca, którego podkładasz.

Tak jak mówiłem wcześniej, większość pracy wykonałem za Ciebie, a Ty masz tylko z tego korzystać (albo Twój asystent).

Ile Wart Jest Ten Cały System, Który W Locie Tworzy Udane Kampanie?

E-mail marketing jest fundamentem każdej dobrze zarabiającej firmy. To coś jak cegła i zaprawa jednocześnie. Każdy sklep powinien używać tego taniego narzędzia, aby pozostać w kontakcie z potencjalnymi i aktualnymi klientami...Najlepiej, aby ten proces był automatyczny.

Jednak wynajęcie doświadczonego copywritera, który napisze sekwencję maili, jest drogie...Może kosztować nawet tysiące złotych.

Dlatego, zamiast płacić komuś innemu, lepiej robić to samemu. Tym bardziej, że ostatnio skasowałem 2 tysiące za 5 napisanych maili. Wykonałem dobrą pracę i klient jest zadowolony, ale cena 2 tysięcy może wielu ludzi odstraszyć.

Z drugiej strony cena 2 tysięcy nie jest wysoka patrząc na ROI kampanii.

Na szczęście nie musisz płacić komukolwiek, bo za kwotę 497zł pokażę Ci jak samemu przeprojektować firmę.

To cena zaledwie 4 miesięcznego rachunku za telefon i internet, a pomyśl tylko ile na tym zarobisz. Jeden dobry e-mail jest w stanie zarobić 10-15 tysięcy, a cała kampania nawet 10 razy tyle.

Co oznacza, że jeśli z tym systemem zarobisz co najmniej 100 tysięcy rocznie, to inwestycja w ten kurs wynosi mniej niż 1%. Najlepsze jest to, że będziesz mógł z tego korzystać rok po roku.

Dziś możesz zainwestować parę stów, aby zarobić w przyszłości setki tysięcy złotych. Tak więc cena jest tutaj śmiesznie niska. Dla ludzi ambitnych na pewno nie jest żadną przeszkodą.

PLUS, jeśli jesteś sceptyczny....Oddam Ci 500 zł Jeśli Coś Ci Się Nie Spodoba.

Wreszcie, aby usunąć całe zagrożenie dla Ciebie, daję Ci możliwość 30 dniowej jazdy próbnej. Wytestuj „Spowiedź E-mail Marketera” i jeśli poczujesz się rozczarowany, wyślę Ci z powrotem 500 złotych.

Więc nie ma możliwości, abyś się pomylił.

To nie jest tylko i wyłącznie jakiś tam kurs. Tutaj, poza niezbędną wiedzą bazową, masz narzędzia oraz przykłady, które wystarczy zastosować w celu uzyskania rezultatów.

Masz też mnóstwo czasu, aby przekonać się, że program działa.

Jestem pewien, że ten program w ciągu najbliższych 6-12 miesięcy będzie najczęściej kupowanym kursem wraz z Magnatem Marketingu.

Co Daje Ci „Spowiedź E-mail Marketera”?

Podsumowując:

 • nauczysz się jak budować listę adresową (krok po kroku)
 • jak pisać mailingi, aby były otwierane, czytane i wyzwalały sprzedaż
 • zobaczysz ja napisać całą kampanię followup i co w niej umieścić
 • otrzymasz mnóstwo przykładów do natychmiastowego naśladowania
 • i wiele więcej!

Dzięki autorskim szablonom możesz uruchomić dochodową kampanię czy promocję w ciągu kilku godzin i już uzyskać zwrot z inwestycji./p>

Więc jak masz już listy adresowe, to możesz natychmiast reanimować „martwe kampanie” i napełnić kieszeń./p>

Najlepsze jest to, że nic nie ryzykujesz, bo przez 30 dni testujesz całość za darmo.

Tak, Adrianie wyślij mi Twój nowy system do pisania zabójczych kampanii e-mailowych...

 • Wiem, że lista adresowa jest kluczowym fundamentem planu marketingowego, ale zdaję sobie sprawę z tego, że bez odpowiednich umiejętności wyciągam z niej za mało. Dlatego też potrzebuję gotowych wzorców do naśladowania.

 • Wiem, że stosując się do Twoich zaleceń, z tej niewielkiej inwestycji bardzo szybko wyciągnę, w ciągu nawet jednego dnia, zwrot z inwestycji w program.

 • I wiem, że nic nie ryzykuje, bo program jest objęty gwarancją ZERO RYZYKA i jak coś mi się nie spodoba to wyślesz mi 500 złotych na moje konto. Dlatego mogę spróbować czy program działa w mojej firmie i mojej sytuacji, bez ponoszenia jakiekolwiek ryzyka. Jeśli nie- zwrócę go bez pytań, a Ty dasz mi 500zł.

Spowiedź E-Mail Marketera
Normalna cena: 1299zł

Teraz: 497zł
2 płatności po 250 zł

Polityka prywanotści


Zero Bzdur Droga Ekspresowa

Adrian KołodziejPS. Jeśli się wahasz albo czujesz się niezdecydowany tzn. że program nie jest dla Ciebie. Ludzie czynu i ludzie sukcesu po rzuceniu okiem wiedzą, że mają przed sobą ogromną szansę. To jednak wymaga niestandardowego podejścia, które łamie schematy.

Tak, więc jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich wyników, a budowanie bazy sprawia Ci problemy, koniecznie zacznij działać z moimi szablonami. Bez wahania wykorzystaj to, na co pracowałem przez 6 ostatnich lat.

PPS. Jeśli uważasz, że nie musisz mieć strategi, bo wyślesz „coś na bieżąco napisane z palca”, to Cię rozczaruję. Kiedy piszesz do listy bez strategi, bez konkretnego rytmu, automatycznie męczysz listę i powodujesz, że jej potencjał się wypala.

Tutaj masz mój „tajny składnik sosu”, który jest odpowiedzialny za pisanie ZABÓJCZYCH kampanii e-mail marketingowych. Jedna z nich zarobiła 56 tysięcy w 3 godziny z listy 4 tysięcy adresów, więc wiem co mówię ...a sprzedawałem produkt za 97 zł.