REWELACJA: Oto LEGALNE i Sprawdzone Plany Budowania Biznesu dla Zwykłych Ludzi!


"Jak zamienić swoje pomysły, wiedzę, porady lub hobby w pieniądze w ciągu najbliższych 90 dni — nawet jeśli masz tylko kilka godzin dziennie oraz niewielki budżet..."


… Nawet jeśli w przeszłości nie udało Ci się zarobić złamanego grosza na biznesie informacyjnym i jesteś już wyczerpany!

NOTKA: Będziesz potrzebował zaledwie 90 dni, aby zacząć generować zyski.

Drogi Magnacie Marketingu,

Pomimo światowego kryzysu i ledwo dyszącej polskiej gospodarki jest branża, która ma swój rozkwit.

W tej branży, w ciągu jednego tygodnia, możesz zarobić więcej niż przez rok ciężkiej pracy na etacie.

Dzięki tej branży nie martwisz się o rachunki, wydatki ani nie budzisz się o 3:05 zastanawiając się skąd wziąć klientów.

Nie musisz pukać się w głowę zastanawiając się, gdzie podziała się wolność...pieniądze....czy dobrobyt, o którym marzyłeś.

Nie musisz gonić za kolejnym klientem martwiąc się o to czy kupi coś za 50 zł, gdzie faktycznie do Twojej kieszeni wpada 7,5zł.,

Oto Jak Zgarnąć 95% Marże, Zwiększyć Zyski i Zdobyć Klientów Na Lata...

Poznałem wielu przedsiębiorców. Schemat jest zawsze ten sam. Pojawia się pomysł na założenie własnej firmy. Masz pomysł, marzenia i już liczysz przyszłe zyski.

Jednak po kilku miesiącach budzisz się w środku nocy, zastanawiając się co będzie jutro. Czy przyjdą jacyś klienci i, do cholery, coś od Ciebie kupią?

Jeśli masz w życiu farta uda Ci się odłożyć na rachunki i koszty. Cieszysz się, że byłeś w stanie opłacić ZUS i zapłacić podatek.

…Ale chwileczkę. Gdzie podziały się Twoje marzenia o egzotycznych podróżach, sportowych samochodach, dużych rezydencjach?

Prowadzenie firmy przypomina raczej wojnę, gdzie każdego dnia walczysz o przetrwanie. Twój biznes powoduje więcej stresu niż satysfakcji.

Możesz narzekać na rząd, na premiera albo na kryzys. Możesz nadal tkwić w swojej działalności i zaharowywać się na śmierć.

Jednak czy taka praca ma sens?

Jak Zamienić Wiedzę, Pomysły i Specjalizację Na Produkty Informacyjne Zarabiające Krocie?

Branża szkoleniowa notuje swój rozkwit. Jestem w tej branży od 5 lat i dawno nie było tak dobrze jak teraz. Każdy kolejny rok powoduje zwiększenie zysków.

Moi klienci prywatni przeszli z branż usługowych do branż sprzedaży wiedzy i szkoleń, bo zarabiają ZNACZNIE, ZNACZNIE więcej.

Dodatkowo całkowicie można zapomnieć o typowych kosztach. Moje biuro znajduje się 2 metry od mojej sypialni. Jednak nie przeszkadza mi to w tym, żeby w ciągu jednego dnia zarobić nawet kilka tysięcy złotych.

Prawdę mówiąc jestem bardzo zły jeśli w przeciętnym dniu nie zarobię przynajmniej 1000zł. Taki dzień mogę uznać za słaby.

Nie muszę się przejmować płaceniem rachunków, brakiem klientów czy niskimi marżami. Marże w tym biznesie sięgają 95%.

Co oznacza, że większość pieniędzy jakie zarobisz trafi do Twojej kieszeni.

Najlepsze jest to, że większość ZNANYCH Ci trenerów lub autorów była lub jest moimi klientami i z powodzeniem są w stanie kopiować moje rozwiązania do swoich firm.

Dzięki temu mam pewność, że nawet bez wykształcenia, specjalistycznej wiedzy czy nadprzyrodzonych umiejętności możesz robić to co ja.

Nie musisz być geniuszem z wysokim wskaźnikiem IQ.

Nie Ważne Ile Masz Lat i Co Robisz...

Średnia wieku moich klientów wynosi 50 lat. Czyli mówiąc wprost: to pokolenie, które nie miało internetu! Wiem, że większość z nich nie jest techniczna.

Cóż...umiejętności programistyczne nie mają nic wspólnego z sukcesem w tym biznesie.

Osobiście nie potrafię programować. Mam iPhona 6, ale potrafię z niego tylko dzwonić i wysyłać SMS....i prawdę mówiąc ledwo potrafię wkleić tekst do oferty.

Jednak pomimo tego jestem czołowym liderem w sprzedaży wiedzy z zakresu marketingu i najwyżej opłacanym doradcą direct response w Polsce.

Innymi słowy: nie trzeba żadnych specjalnych umiejętności, wykształcenia czy zdolności, aby wejść do tego biznesu.

NIE DAJ SOBIE WMÓWIĆ, że się do tego biznesu nie nadajesz.

Nie jestem najlepszym mówcą na świecie, często popełniam błędy i wszystko co napisze musi przejść przez korektę...ale w 1 roku mojej działalności wygenerowałem 1,000,000 złotych obrotu w rynkach niszowych (z dala od rynku pieniędzy).

Co jest dla większości „guru” tylko niespełnionym marzeniem.

Wielu znanych trenerów i autorów, korzystając z moich pomysłów, dorobiło się fortuny. Większość z nich co najmniej potroiła zyski w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Możesz im zazdrościć albo się do nich przyłączyć. Nadszedł czas, aby rozwijać po godzinach biznes informacyjny, korzystając z konkretnych planów „kopiuj — wklej” jakie dla Ciebie przygotowałem.

Marketing Informacyjny Nie Jest Biznesem Jaki Urodził Się W Internecie...

Być może słyszałeś o takiej osobie jak Charles Atlas. Jako chłopiec był bladym, chudym i miernym chłopcem. W szkole był fizycznie maltretowany przez silniejsze dzieciaki. Do czasu, aż pewnego dnia zaprosił dziewczynę na plażę przy Wyspie Coney.

Wszystko było dobrze do momentu, gdy osiłek sypnął mu piachem w twarz, a jego dziewczyna po tym ataku odeszła. Ten incydent stał się katalizatorem dla młodego chłopaka i zaczął on szukać sposobu na zbudowanie masy mięśniowej.

Obserwował prężące się koty w zoo. Dzięki temu stworzył unikalny system dynamicznego napięcia. Korzystając z tej metody stał się najlepiej zbudowanym człowiekiem świata. Od 1921 roku zaczął interesować się uczeniem innych oraz biznesem informacyjnym. Jego firma, pomimo tego, że on nie żyje, do dnia dzisiejszego prosperuje i ma własny program na antenie.

Czemu Charles stał się multimilionerem? Ponieważ zauważył, że wielu młodych ludzi ma ten sam problem co on. Znalazł rynek mający konkretny problem. Dostarczył do tego rynku produkt, który był użyteczny i łatwy do zastosowana.

Możesz Ten Biznes Uruchomić w Ciągu 90 Dni...

W rzeczywistości nie potrzebujesz zbyt dużej ilości czasu, aby zacząć działać. Niemal natychmiast możesz uruchomić reklamę, sprzedawać swoje książki, płyty CD, kursy, seminaria albo coachingi.

Nie twierdzę, że potrzebujesz mojej pomocy. Możesz działać sam na własną rękę. Jednak czy na pewno warto? Siedzę w okopach tego biznesu od 5 lat i doskonale wiem co działa, a co nie.

Nie musisz od razu pracować na cały etat. Możesz poświęcić 2-3 h dziennie i zarobić dodatkową wypłatę, aż w końcu zdecydujesz czy biznes jest dla Ciebie.

Z czasem większość czynności możesz outsourcingować i pracować mało, ale być dobrze wynagrodzonym.

Oto największe korzyści:

 • Nie musisz posiadać wielu ludzi. Mam ludzi, którzy pracują dla mnie, ale nie siedzą obok mnie, bo wolę pracować w ciszy. Prawdę mówiąc na początku nie potrzebujesz żadnego pracownika, a posiadając 2-3 pracowników skupiasz się tylko na produktach.
 • Możesz pracować sam albo zlecać — 95% czynności z powodzeniem można zlecić innym osobom. W ten sposób będziesz miał bardzo dużo wolnego czasu. Nie jesteś techniczny? W porządku. Za 50 złotych możesz znaleźć osobę, która Ci wgra strony na serwer i połączy całość z autoresponderem.
 • Nie musisz rozmawiać z klientami — jeśli chcesz możesz sprzedawać tylko kursy i nie mieć żadnego kontaktu z klientami. Wszystko zależy od tego czy wolisz być pustelnikiem, czy raczej wychodzić do ludzi.
 • Masz więcej czasu dla rodziny i przyjaciół. Jeśli jestem zmęczony i mam ochotę gdzieś wyskoczyć, po prostu biorę urlop i wyjeżdżam. Mam wtedy czas dla rodziny. Mam klientów, którzy mieszkają na Filipinach i pracują zdalnie.

To wszystko jest możliwe, gdy znalazłeś odpowiednio chłonny rynek i sprzedajesz im rozwiązania, które w tej chwili potrzebują.

Nie Musisz Też Posiadać Żadnych Specjalistycznych Umiejętności...

Wiem, że będziesz zszokowany. Jednak istnieją setki tysięcy badań naukowych, które możesz natychmiast przeczytać, wydestylować i sprzedać klientom.

Damian Redmer jest jednym z liderów w branży samorozwojowej. Co robi? Przeszukuje badania naukowe, szuka ciekawych informacji, testuje na sobie, a następnie sprzedaje swoim klientom.

Pomimo tego, że nie uczy z własnego doświadczenia, jego produkty działają, a on sam pracuje w tym biznesie na pełen etat (ciesząc się niezależnością).

Ludzie mają problemy i bariery nie do przeskoczenia. Jeśli jesteś w stanie im pomóc, chętnie zapłacą.

A Co Jeśli Próbowałeś W Przeszłości, a Nie Było Wyników?

Oglądałem w telewizji pewnego iluzjonistę, który twierdził, że potrafi wywoływać duchy. Do swojego eksperymentu zaprosił osoby, które wierzyły i które nie wierzyły w zjawy. W pewnym momencie przeprowadził seans spirytystyczny.

I zaczął przemawiać głosem zmarłych osób. Po prostu duchy członków rodziny zaczęły przez niego przemawiać.

Do momentu, aż go opętało. Podskoczył i przykleił się do sufitu. Jak diabeł. Zaczął mówić jak opętany. Uczestnicy eksperymentu wybiegli w popłochu.

Potem zamknięto go w kaftan i odprowadzono do karetki. Tam popatrzył w ekran i powiedział „Opętanie? Albo dobrze przygotowana sztuczka?”.

To nie było żadne opętanie. Wykonał trik.

Podobnie jest w marketingu. Widziałem już wiele trików. Ludzie je lubią. Jednak dzięki prostym sztuczkom nie staniesz się bogaty. Promocja sprawi, że zarobisz trochę pieniędzy jednorazowo, ale to nie jest sposób na długotrwały zysk.

Dlatego też postanowiłem pokazać konkretnie OD A DO Z jak stworzyć biznes informacyjny.

Szkolenie, które zrobiłem było tak dobre, że ludzie jeszcze długo po nim mówili o tym, czego się nauczyli.

Oto co poruszyłem na szkoleniu Ostateczny Plan Wolności:

MODUŁ 1

 • 4 stopniowa formuła budowania każdego biznesu informacyjnego. Ten schemat decyduje o Twoich późniejszych zyskach.
 • Dlaczego dla klienta nie liczy się tylko TREŚĆ i WIEDZA oraz jak przenieść swoje produkty na wyższy poziom.
 • Co decyduje o tym, że klient kupuje 5,10 czy 15 produktów zamiast jednego? Jeśli nie masz tego składnika w swoich produktach — PRZEGRAŁEŚ!
 • Wykorzystaj psychologię ludzką i naturalną potrzebę przynależności człowieka, aby scementować klientów z Twoją firmą. Dzięki temu, na każdym pojedynczym kliencie, zarobisz ZNACZNIE więcej.
 • Unikaj tego 1 słowa, które jest nagminnie powtarzane, a którym nieświadomie niszczysz swój status eksperta.
 • ZASADY i nakazy jakimi należy się kierować, aby przyciągać jak najwięcej pieniędzy z rynku.
 • Jak wykorzystać przyzwyczajenia konsumenckie klientów, aby sprzedać im jak najwięcej, w jak najkrótszym czasie. Prawie KAŻDY ignoruje ten fakt i traci 30% dochodu.
 • 2 krytyczne punkty, które ma każdy biznes i jak je przeskoczyć, aby pobudzić klientów do kupowania Twojej wiedzy.
 • Jak znaleźć i wypromować swoich „apostołów”, którzy będą nieść w świat dobrą nowinę o Twojej firmie. Ten sekret wykorzystuje między innymi Disney.
 • W jaki sposób znaleźć niszę w której bez problemu będziesz mógł sprzedawać produkty i usługi oraz czerpać z niej profity przez lata.
 • Prosty sposób, aby poradzić sobie z ogólnoświatowym kryzysem finansowym i czerpać znacznie więcej pieniędzy niż konkurencja (nawet jeśli kupują więcej reklam).
 • Jak prezentować wiedzę, aby idealnie pasowała do potrzeb klientów. Jeśli powiesz klientom zbyt dużo — wbrew pozorom nie będą bardziej zadowoleni.


MODUŁ II

 • co zrobić zanim wypuścisz produkt na rynek, aby mieć pewność, że się sprzeda i nie stracisz czasu i pieniędzy.
 • 5 zasad, którymi trzeba się kierować przy tworzeniu produktów informacyjnych. Bez tego Twoje produkty będą niezauważalne.
 • Jak stworzyć tytuł swojej książki i co musi w nim być, aby sprzedać książkę bez zbędnego marketingu.
 • Najskuteczniejszy system tworzenia drabiny produktów, aby klienci chcieli się po niej wspinać i kupować tzw. „backend”. Ten system wykorzystują najczęściej duże wydawnictwa i ogromne korporacje (np. ludzie od książki The Secret).
 • Produkt, którego z pewnością nie masz na składzie, a który pomaga sprzedawać. Największa firma odchudzająca Weight Loss Watchers wykorzystała ten typ produktu, aby rozwinąć swoją sprzedaż.
 • Jak przygotować produkt STARTOWY i ZAPLECZOWY, aby klienci skusili się na coś tańszego, a potem i tak kupili produkt, na którym zarabia się najwięcej.
 • Co odróżnia produkt FLAGOWY od STARTOWEGO i dlaczego STARTOWY nie powinien mieć tych samych informacji co flagowy.
 • Szybki sposób na sprzedanie tego samego produktu po wyższej cenie. Sposób, który działa niemal od razu.
 • 3 zaskakujące rodzaje produktów, o których nie wie 99,9% trenerów, a które są dobrze postrzegane przez klientów i potrafią natychmiast pompować pieniądze do firmy.
 • jedno słowo, które powinieneś użyć przy promowaniu produktu, aby zwiększyć jego sprzedaż.


MODUŁ 3

 • gdzie szukać osoby zainteresowane kupowanie wiedzy i produktów jakie sprzedajesz. Większość osób patrzy tylko na koszty, a to odbija się na sprzedaży.
 • kluczowe czynniki jakie musisz wziąć pod uwagę, zanim zaczniesz budować listę adresową. Jeśli pominiesz ten krok zbudujesz listę, która nie będzie kupować i wszystko zaczniesz od początku.
 • Jak zaprojektować reklamę, aby odstraszyć niewłaściwe osoby, które i tak nic od Ciebie nie kupią. Tylko co 3 osoba, do której się reklamujesz, ma możliwości kupienia Twojego produktu.
 • W jaki sposób liczyć swoje koszty za budowanie listy adresowej. Większość ludzi patrzy na złe dane i rezygnuje z reklamy. Tymczasem najlepsi patrzą na inne wskaźniki i tym samym inwestują więcej (bogaci się bogacą).
 • Dlaczego nie ma czegoś takiego jak „darmowe budowanie listy”? Pokażę Ci jak nie płacić za budowanie listy adresowej, ale te podejście wymaga początkowych inwestycji (niedużych).
 • Oto sekret dlaczego niektóre, małe firmy, przy 10 razy mniejszych inwestycjach, zarabiają lepiej na swoich leadach niż duże.
 • Różne kategorie LEADÓW i ich psychologia. Znając podejście Twoich przyszłych klientów do kupowania i uczenia, będziesz w stanie więcej na nich zarobić.
 • Różnice w sprzedaży dla klientów mających małe zarobki oraz dla tych, którzy zarabiają dużo. Klienci klasy premium wymagają, aby w produktach znajdowały się inne rzeczy (na szczęście łatwo im to dać).
 • W jakim wieku szukać klientów? Wiek ma tutaj znaczenie i od niego zależy ile będziesz zarabiał.
 • MECHANIKA budowania listy adresowej. Oto lista pytań, na które musisz sobie odpowiedzieć zanim wydasz złotówkę na reklamę.
 • Różne modele online i offline zdobywania klientów. Zobaczysz, który model jest najlepszy i zabezpiecza przed ucieczką listy do konkurencji.
 • Sekret Disneya, dzięki któremu Twoi najlepsi klienci zostaną w firmie i nie będą wyciekać do Twojej konkurencji (nawet jeśli mają ich na liście).
 • 2 sposoby, aby zrobić DNI WIELKIEJ WYPŁATY, czyli momenty, w których następują prawdziwe żniwa w infobiznesie.


MODUŁ 4

 • w jaki sposób przygotowywać seminaria i imprezy cykliczne, aby Twoi klienci chcieli się na nich pojawić.
 • prosty sposób, aby wyrobić w klientach nawyk przychodzenia na szkolenia i seminaria. Dzięki temu Twoja lista będzie wyczekiwała na kolejne spotkanie.
 • Jak zarobić dodatkowe pieniądze na klientach, którzy i tak przychodzą na seminaria. Metoda jest prosta jak drut, a daje 25% więcej dochodów.
 • Jak znaleźć idealny moment podczas swojej prezentacji, aby klientom sprzedać ze sceny. Ten sposób jest świetny do sprzedaży BARDZO drogich produktów. Na tym można zarobić więcej niż na całym szkoleniu.
 • Co zrobić jeśli Twoi najlepsi klienci nie przychodzą na seminaria? Jak ich zachęcić, aby pojawili się na najważniejszej imprezie w roku.
 • GŁÓWNE ZASADY i NAKAZY, jakimi trzeba się kierować, aby zachęcić ludzi do Twoich seminariów. W ten sposób marketing staje się zbędny.
 • Głupi, ale prosty SPOSÓB, aby dać klientom powód do pojawienia się na Twoim seminarium.
 • 3 FAZY jakie powinna mieć kampania promująca seminarium. Dzięki temu zbierzesz bardzo dużą publiczność i przy okazji sporo na tym zarobisz.
 • Kiedy jest idealny moment, aby sprzedać nagranie DVD Twojego seminarium. Większość osób popełnia tutaj KARYGODNY błąd. Na płytach DVD da się zarobić więcej niż na całym szkoleniu na żywo (jeśli wiesz kiedy promować płyty).


MODUŁ 5

 • podstawowe zasady w sprzedaży coachingów i konsultacji. Dzięki temu klienci będą bardziej zadowoleni, a Ty nie będziesz miał statusu sługusa tylko eksperta.
 • Zobaczysz różne sposoby coachingu, na różnych poziomach, aby sprostać oczekiwaniom jakie ma każdy klient
 • Pokażę Ci różne sposoby rozliczania grup coachingów czy konsultingu.
 • Nauczysz się prowadzić mastermindy dające klientom bardzo szybkie wyniki, a Tobie bardzo wysokie profity (nawet 10 tysięcy od klienta).
 • Prosty sposób, aby uzależnić najlepszych klientów od Twojej pomocy. W ten sposób klient ma najwyższej jakości usługi, wiedzę i wyniki, a Ty masz ciągłe profity.


MODUŁ 6

 • jaką wziąć cenę za swój produkt startowy, aby jak największą grupę nowych klientów przekonwertować. Nie wszystkie ceny się nadają.
 • Jak ustalać cenę za produkty backendowe, dzięki czemu będziesz miał znacznie bardziej rentowny biznes.
 • Ile brać pieniędzy za konkretny produkt, aby mieć pewność, że do niego nie dopłacisz (wraz z kosztami promocji produktu).
 • 3 sposoby prezentacji ceny, aby nawet wysoka cena za produkt wydawała się niska. W ten sposób klienci będą skłonni płacić więcej oraz nie spadnie Ci sprzedaż jeśli zwiększysz swoje ceny.
 • prosty „trick” copywriterski, dzięki któremu będziesz sprzedawał podobny produkt do konkurencji ale po znacznie wyższej cenie.
 • Jak przed wypuszczeniem na rynek sprawdzić czy cena za produkt jest odpowiednia. Trzeba trafić w popyt i podaż, aby ustawić idealną cenę.
 • ZASADY i nakazy jakimi należy się kierować prezentując cenę. Stosując się do tych wytycznych masz pewność, że Twoja cena nie będzie przerażać klientów.


MODUŁ 7

 • zestaw czynników i wytycznych pomagających sprzedawać na rynku. Dzięki tej metodzie będziesz pracował mniej, a sprzedawał więcej.
 • sekret Tonego Robbinsa, pozwalający mu sprzedawać na grube miliony. Korzystając z tego sekretu staniesz się legendą na rynku.
 • Jak wykorzystać krytykę hejterów na swoją korzyść. Oni nie będą mieli pojęcia, że robią Ci tylko i wyłącznie darmową reklamę.
 • co umieścić w ofercie, aby zwiększyć zainteresowanie rynku, ale przy okazji budować potężne pożądanie!
 • skuteczny sposób projektowania systemu sprzedaży, aby od razu wyławiać grube ryby i nie zadawać się z płotkami.
 • głupi błąd, który jest nagminne powtarzany i niszczy sprzedaż od samego początku. Jeśli nie chcesz być postrzegany jako oszust lepiej tego nie rób!


MODUŁ 8

 • jak sprzedawać i promować produkty za pomocą PPC. Płatna reklama jest poważną dźwignią dla każdego biznesu i jej wykorzystywanie daje ogromną przewagę rynkową.
 • odkryjesz jak promować swój infobiznes za pomocą AdWords, nawet jeśli do tej pory miałeś problemy z zatwierdzaniem reklam.
 • sekrety reklamy Facebook Ads, dzięki którym Twoja reklama będzie bardziej widoczna i zacznie ściągać najlepszych klientów z rynku.
 • jak przygotować tzw. PRODUCT LAUNCH i na czym polega. Mój najkrótszy product launch zarobił 56 tysięcy w 3h. Metoda jest tak dobra, że korzysta z niej nagminnie Apple. Idealnie pasuje do sprzedaży produktów informacyjnych.


I wiele więcej!

Seminarium jest tak obszerne i kompletne, że zostało nagrane na 16 płytach DVD. Dostaniesz pełen plan działania, od A do Z. Każda metoda, która jest przedstawiana na tych nagraniach, działa i można ją natychmiast zacząć implementować.

ALE TO NIE WSZYSTKO

Po wszystkim wróciłem do domu i przygotowałem dokładną mapę, która pokazuje co robić, KROK po KROKU, aby jak najszybciej zacząć. Nie ważne jakie masz doświadczenie, bo to zadziała dla Ciebie.

Przygotowałem 155 stron gotowych instrukcji i nazwałem całość „InfoMarketing od A do Z”, bo po kolei dowiesz się jak stworzyć biznes informacyjny: szukanie rynku, reklama, oferty, product launche, pisanie maili i wiele więcej.

To dokładna instrukcja, do natychmiastowego zastosowania. Nie musisz walić głową w mur, aby wiedzieć jak zacząć. Nie trzeba przechodzić przez metodę prób i błędów.

Dlaczego napisałem ten BONUS? Ponieważ doskonale wiem, że wiedzy jest bardzo dużo. Wielu nowych klientów się po prostu w niej nie odnajduje. Potrzebuje mapy czy drogowskazu co trzeba robić. Spisałem więc całą trasę na 155 stronach i postanowiłem dołożyć jako bonus do szkolenia „Ostateczny Plan Wolności”.

Ten bonus jest wart: 399 zł. Za taką cenę powinien być sprzedawany.

Dodatkowo Dostaniesz Szkolenie o Reklamie Na Facebooku

Dziś prawie każdy ma Facebooka. Z samego telefonu komórkowego 3 mln Polaków, każdego dnia, loguje się na swoje konto. Co oznacza, że Twoi przyszli klienci są na facebooku.

Problem z Facebookiem polega na tym, że bardzo trudno się przebić przez innych reklamodawców. Bardzo trudno stworzyć spójną strategię, która pomoże Ci zbudować listę. Jednak, od lipca do grudnia, zbudowałem 5 tysięczną listę z udziałem Facebooka i 6 krotnie zwróciła mi się cała inwestycja.

Zobaczysz konkretną instrukcję (na moim ekranie) jak zdobywać idealnych klientów. Poznasz wszystkie sekrety, o których nie wie Twoja konkurencja.

Wartość: 499zł.

PLUS Otrzymasz Generator LISTY

Generator listy jest moim unikalnym systemem budowania listy adresowej. Dzięki niemu buduję listę na zasadzie samofinansowania. Każda inwestowana złotówka jest 4, 5, 6 razy pomnażana. Co oznacza, że nie musisz mieć dużego budżetu, aby budować listę.

Dodatkowo, dzięki tej metodzie, zbudowana lista jest hiper-reaktywna. Widzisz, w internecie 70% ludzi jest nastawionych na szukanie DARMOWYCH rzeczy. Czy naprawdę chcesz współpracować z takimi ludźmi?

Będą klaskać, pisać komentarze, a potem i tak nie kupią. Znalazłem więc sposób, aby oddzielić ziarno od plewy i zdobywać listę najwyższej jakości.

Ten produkt był sprzedawany w sierpniu za 499zł. Teraz otrzymasz go gratis do całego szkolenia.

Tak, To Najbardziej Kompletne Szkolenie w Polsce...

Posłuchaj. Przyrzekłem sobie, że samo seminarium będę sprzedawał w cenie 2997zł od osoby. Jednak doszedłem do wniosku, że cena jest dosyć wysoka. Szczególnie dla osoby, która dopiero zaczyna. Dlatego ostatecznie postanowiłem zejść z ceną do 1997zł.

Taka cena za 16 płyt DVD nie jest szczególnie wysoka. Tym bardziej, że plany które są w środku, są kompletne i do natychmiast działają.

 

 Co Dostaniesz:

 

Normalna Cena:

 

Co Otrzymasz:

 

 

16 Płyt DVD Szkolenie Ostateczny Plan Wolnośći

 

 

2997 zł

 

 

 

 

 

InfoMarketing od A do Z (155 stron)

 

 

399 zł

 

 

 

Szkolenie Facebook Ads

 

 

499 zł

 

 

 

 

Generator Listy

 

 

499 zł

 

 

 

 

 

 

WARTOŚĆ:

 

4394 zł

 

Twoja inwestycja:

TYLKO 997!Dodatkowo teraz przyjrzyjmy się bonusom.

 • podręcznik InfoMarketing od A do Z (155 stron) cena 399 zł.
 • szkolenie z reklamy na Facebooku cena 499 zł
 • generator listy cena 499zł

WARTOŚĆ BONUSÓW: 1397zł

Samo szkolenie i bonusy powinny kosztować w sumie: 4394 zł. Cena jest wysoka, ale jak będziesz korzystał z tych informacji bardzo szybko się zwróci.

NAJLEPSZA CZĘŚĆ: Nie musisz płacić mi 4394 złotych. Nawet nie musisz płacić 2997zł.

Ponieważ do dnia 17 grudnia 2014 roku obniżyłem cenę do 997zł za CAŁE SZKOLENIE i WSZYSTKIE BONUSY.

To nie jest obniżka — to kradzież.

To naprawdę jest okazja. Chyba największa w tym roku.

Dodatkowo Masz 30 Dni Na Testy

Nigdy nie sprzedaję niczego bez gwarancji i teraz będzie tak samo.

Przejrzyj cały program „Ostateczny Plan Wolności” i korzystaj z niego przez 30 dni. Jeśli nie poczujesz, że to najlepiej wydane pieniądze w Twoim życiu, po prostu napisz do mnie, a oddam Ci 100% pieniędzy z powrotem.

Napisz tylko na kontakt@adriankolodziej.com, a otrzymasz wszystko co do grosza.

Wiem, że ten program jest najszybszym sposobem do Twojego sukcesu (niezależnie od Twojego doświadczenia).

ALE MAM TYLKO 20 SZTUK.

Możesz oglądać boks w telewizji, ale nigdy nie wyjść na scenę. Możesz też marzyć o sukcesie, ale nic z tym nie zrobić. Dlatego daję Ci RZADKĄ okazję do działania.

Każdy na początku roku obiecuje sobie, że będzie trzymał się swoich postanowień. Jednak do końca roku zostało niewiele czasu. Jedynym momentem, aby zacząć działać dziś - jest zacząć działać dziś.

Program będzie promowany przez 7 dni. Jednak ilość sztuk jest ograniczona do 20. Jeśli wyprzeda się znacznie szybciej, po prostu zamkniemy sprzedaż.

Czy Warto Zainwestować w Ten Program?

Oto opinie moich klientów. Widzisz, większość z nich jeździ na wszystkie możliwe seminaria, warsztaty i szkolenia. Jednak posłuchaj co mówią o tym programie:Więc masz teraz dwie możliwości:

1.Możesz podjąć działanie już dziś, korzystając z wypróbowanych metod...i zbliżyć się do sukcesu, o jakim zawsze marzyłeś...

...Gdzie klienci zostają z Tobą na lata i zarabiasz znacznie więcej niż Twoi znajomi...

...Gdzie masz więcej czasu dla rodziny, przyjaciół czy na swoje hobby...

...Gdzie gromadzisz samodzielnie pieniądze na swoją emeryturę, inwestujesz i gromadzisz majątek dla swojej rodziny, który będzie „dziedziczony” przez lata.

Albo możesz zignorować ten komunikat, powiedzieć sobie: „już wszystko wiem” i wrócić do swojej rzeczywistości.

Ile będę musiał pracować?

Słuchaj...Twoje następne 5-10 lat i tak minie. Dlaczego nie spędzić tego czasu na zarabianiu dużej ilości pieniędzy i spełnianiu marzeń?

W ciągu najbliższych 90 dni możesz wystartować z biznesem i gromadzić nadzwyczajne zyski.

/!-------płatności-----/

TAK ADRIANIE! Chcę Twoje sprawdzone i wypróbowane strategie!

Ostateczny Plan Wolności
 • Wiem, że ten biznes nie wymaga dużego kapitału, jest obarczony niskim ryzykiem oraz nie potrzebuję dużej ilości pracowników.
 • Wiem, że te strategie mogę używać w kółko, aby gromadzić ciągły napływ pieniędzy i gotówki. Rozumiem, że cały plan działa dla zwykłych ludzi.
 • I wiem, że dajesz hojną, 30 dniową gwarancję, więc nie ma szans, abym podjął złą decyzję. Przetestuj wszystko i podejmij decyzję czy chcesz zachować program dla siebie.

Ostateczny Plan Wolności


997zł
497zł

Dodaj do koszykaDedykowane Zyskom,

Adrian Kołodziej

P.S Jeśli uważasz, że program nie zadziała w Twoim wypadku, przeczytaj całość jeszcze raz. Moje gotowe plany i recepty działają dla wszystkich, którzy są gotowi je realizować.

P.P.S Rozumiem, że możesz być sceptyczny, ale nie ma powodu, bo przez 30 dni testujesz wszystko na moje ryzyko.

P.P.P.S Można nabyć program tylko w 7 dni albo do wyczerpania zapasów (20 sztuk).
Dedykowane Zyskom,

Adrian Kołodziej