Szanowny Magnacie Marketingu,

Jeśli od dłuższego czasu starasz się znaleźć sposób, aby w EKSPRESOWYM tempie wejść do ścisłej czołówki marketingu internetowego

...i jesteś wkurzony, że WIĘKSZOŚĆ metod nie działa jak należy, to teraz ujawnię przed Tobą te same informacje, do których ma dostęp mój dyrektor do spraw marketingu i najbliżsi współpracownicy!

Dzięki tym metodom potrzebowałem zaledwie 12 miesięcy, aby od zera dojść do pierwszego miliona i stać się czołowym liderem na rynku.

PLUS wszystko zostało zmodyfikowane, aby działało tak samo dobrze, jak 6 lat temu!

Zobaczysz zza kurtyny jak projektować strony, które przyciągną idealnych klientów czy pacjentów

...Nauczysz się budować listę adresową

...i zamieniać ją w wiernych FANÓW!

Wszystko opatrzone odpowiednią liczbą przykładów łatwych do naśladowania.

POKAŻĘ Ci BRUTALNĄ PRAWDĘ i wyjawię wszystkie kłamstwa, które są często powielane przez ludzi nie mających rzeczywistego „doświadczenia w polu”.

Ludzie uważają, że trzeba mieć bloga, być na facebooku, używać twittera...aby zarabiać pieniądze w internecie i przyciągać idealnych klientów.

To perfidne kłamstwo!

Na własne oczy pokażę Ci stronę generującą 1 mln dolarów miesięcznie (dokładnie MILION), która nie ma nawet bloga!

Rozdzieliłem dla Ciebie ziarno od plewy i pokażę Ci co masz robić, aby realizować swoje pomysły i uzyskiwać napływ pieniędzy!

Widzisz, klient z mojego grudniowego coachingu zarobił ostatnio w ciągu kilku dni 14477 złotych i TYLKO mnie utwierdził w tym, że każdy mój klient, przy odrobinie chęci, może mieć podobne albo nawet lepsze efekty w ciągu 60-90 dni!

Co oznacza, że

„Twój biznes internetowy zacznie rosnąć jak na sterydach”

Dlatego, jeśli szukasz ZASAD I NAKAZÓW jakie poprowadzą Cię za rączkę, to czytaj każde słowo na tej stronie!

Bo marketing internetowy to coś więcej niż...

Założenie strony squeeze page i kupienie kilku fanów na facebooku!

Co do strony squeeze page (pobierającej tylko maile) to czy wiesz, że jest ich aż 6 różnych rodzajów? Ale o tym mało kto wie, bo większość ludzi wybiera tylko wersję podstawową.

DODATKOWY problem polega na tym, że większość firm zleca zbudowanie strony ludziom nie mającym pojęcia o marketingu bezpośrednim.

Potem umieszcza się stronę w internecie i czeka, aż w magiczny sposób klienci zjawią się na stronie i kupią.

To z pewnością MUROWANY sposób na porażkę....i idealny sposób, aby nadal tkwić w przeciętności!

Oto największe idiotyzmy jakie możesz usłyszeć o marketingu internetowym:

Widzisz, w ciągu 6 lat odkryłem wiele rzeczy...Z pewnością odkryłem, że powyższe stwierdzenia są stekiem bzdur!

Pokażę Ci studia przypadku osób, które nie mają wyrobionej marki, nie używają facebooka, nie ćwierkają na twitterze, a zarabiają tyle co kilka agencji reklamowych jednocześnie!

Ilość kłamstw, jakie krążą po sieci głoszone przez „ekspertów” jest tak ogromna, że nie dam rady ich wszystkich wymienić.

np. „w swoim sklepie internetowym musisz mieć szeroki asortyment i niskie ceny”

AKURAT!

Mój konsultacyjny klient zrezygnował z 97% asortymentu i ma aktualnie 4 produkty w sprzedaży. Przeszedł ze sprzedaży detalicznej do bezpośredniej i jego „brzydki sales letter” zarabia KROCIE!

Mówimy tutaj o kwotach powyżej 300 tysięcy złotych miesięcznie i to na POLSKIM RYNKU! Niewiarygodne prawda?

Ale to jeszcze nic...

Oto kolejne fałszywe stwierdzenie

Słyszałeś kiedyś o SEO czy pozycjonowaniu stron? Każdy początkujący adept marketingu uważa, że SEO jest za darmo. Podobnie jak prowadzenie biznesu w internecie.

Jednak zdobycie linków i optymalizacja strony to jest gigantyczna ilość zmarnotrawionego czasu. Co jest już kosztem samym w sobie.

Dlaczego o tym mówię?

Największe pieniądze w sieci zarobiłem kupując reklamy...

To nie jest fizyka jądrowa. Wyobraź sobie sytuację, że dzień po dniu do Twojej listy adresowej dołącza kilkaset nowych leadów (subskrybentów). Koszt tej kampanii jest wysoki jak diabli, ale ZYSKI jeszcze większe.

PAMIĘTAJ: koszty to nie problem. Najważniejsze, abyś potrafił przyciągać idealnych klientów do strony, a z kolei strona potrafiła ich przekonwertować.

Wyobraź sobie, że WIĘKSZOŚĆ Twoich kosztów reklamy jesteś w stanie, za pomocą 1 triku, znieść w ciągu 5 najbliższych minut. Tylko pomyśl...Twoja lista buduje się za darmo.

Na zasadzie samofinansowania! Jak byś się wtedy czuł?

Czy zauważyłeś, że wszyscy „guru” mają taki system?

Stara metoda budowania listy wymagała ponoszenia sporych kosztów. Budowałem listę w tempie 1.5 tysiące leadów na dzień. To był piekielny koszt, który później mi się zwrócił.

Jednak dodanie 1 elementu do strony sprawiło, że wszystkie koszty reklamy zniknęły....Najlepsza część jest taka, że metoda działa w każdej branży.

I możesz tego dokonać dziś. Wystarczy, że zabukujesz swoją kopię

Fenomenalne metody marketingu
internetowego

fenomenalne metody marketingu internetowego

Najlepsze jest to, że pracuję dla klientów z 48 różnych branż. Dlatego mam 100% pewność, że metody działają dla wszystkich branż (nawet tych offline!).

Weź też pod uwagę, że nie sprzedaję „domowych systemów na wzbogacanie”, a jednak, pomimo tego, moi klienci byli w stanie zarobić nawet 50 tysięcy w tydzień.

I najlepsza część: te metody będą działały dla specjalistów, marketerów internetowych, infomarketerów oraz zmotywowanych właścicieli sklepu...w każdej niszy.

A jeśli jesteś początkujący to oszczędzisz SETKI godzin prób i błędów!

Oto 3 główne fundamenty, na jakie kładziemy nacisk:

Czyli dostanie rozwiązanie na 3 największe problemy, które dręczą 99,9% internetowych sprzedawców.

Obiecuję Ci również, że jeśli potraktujesz ten program poważnie, zobaczysz efekty i to bardzo szybko.

A teraz co dokładnie otrzymasz:

Każdy doświadczony członek rozumie, że informacje które dostanie są na wagę złota. Są jak klucz do ford knox. Z nimi będziesz się czuł jak nastolatek posiadający na koncie więcej pieniędzy niż jakikolwiek rówieśnik.

Pomyśl o tym co się stanie, gdy każdego miesiąca otrzymasz dodatkowo 1000, 10 000 tysięcy, a nawet 100 000 tysięcy na swoje konto?

Czy zauważyłeś, że posiadając takie pieniądze, będziesz mógł spędzić więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi?...Nie martwiąc się o pieniądze i przyszłość.

I pomyśl dokładnie ilu klientów czy pacjentów możesz otrzymać od dnia dzisiejszego, w ciągu najbliższych 6 czy 12 miesięcy?

Adrian Kołodziej wielokrotnie wzbogacił swoich klientów, pomógł im rozwinąć ich firmy i jest odpowiedzialny za ich finansową przyszłość.

A teraz najlepsza część: Nie ma znaczenia na jakim etapie drogie teraz jesteś. Nie ważne czy jesteś wyjadaczem, czy osobą początkującą.

BO to działa...

A jeśli jesteś nowicjuszem to wiedź że w przeciwieństwie do wszystkich których znasz, ja potrzebowałem tylko 12 miesięcy, aby zarobić swój pierwszy milion. I dokonałem tego bez brania kredytów, bez pieniędzy na start i bez pomocy JV (partnerów). Wiem jak tego dokonać i to jak najszybciej.

...i jeśli podejmiesz decyzje do 6.03.2015 (godziny 23:59)

„To otrzymasz jeszcze jeden BONUS o wartości 597zł”

Widzisz, klienci płacili mi 597 złotych za szkolenie „Podziemny Copywriting”. To szkolenie jest po prostu piekielnie dobre.

Grzegorz Celeban (dyrektor generalny Votum SA) po jego przejściu wyprzedał cały asortyment swoich produktów.

Mirosław Skwarek, po przejściu 5 minut szkolenia, miał 4 strony notatek i nowych pomysłów jak sprzedawać swoje produkty.

Każdy klient który miał z nim styczność uważa go za szalenie dobre. Jest tak dobre, że NAJLEPSI copywriterzy w Polsce również go kupili (nie będę wymieniał z nazwiska, bo to nieładnie).

A Ty otrzymasz go za darmo. Równie dobrze możesz go kupić za pełną cenę.

Podsumowując:

A teraz najlepsza część

„Nie Ma Szans, abyś Popełnił Błąd”

Jestem znany z tego, że moje obietnice są śmiałe, bo klienci mają spore efekty. Jednak wiem co sobie możesz myśleć.

A co jeśli to dla mnie nie zadziała? A co jeśli nie będę mógł tego wdrożyć? A co jeśli moja branża jest inna?

Wiesz co? Dla mnie to nie problem...ale dla Ciebie może już być. Dlatego daję Ci 30 dni na jazdę próbną, na moje ryzyko.

Jak produkt Ci się nie spodoba albo uznasz, że nie jest dla Ciebie- zwrócę Ci 100% pieniędzy. Nie będziesz musiał się tłumaczyć, że pies zjadł Ci komputer albo zaatakowała Cię Al-Kaida.

Nic z tych rzeczy. Moja procedura zwrotu wygląda tak:. piszesz na kontakt@adriankolodziej.com, odeślesz mi produkt, a ja od razu zwrócę Ci 100% pieniędzy. Bez żadnych pytań czy żalu.

Dlatego nie ma opcji, abyś popełnił błąd.

Wystarczy, że wykorzystasz tylko 1% tych informacji, a już produkt się zwróci...

Nie każę Ci wykorzystywać wszystkiego. Tak zrobią tylko najpilniejsi uczniowie. Wykorzystaj tylko 1% tych informacji i sprawdź czy program się zwrócił.

Widzisz, możesz uważać, że mam jakieś nadludzkie zdolności albo mam wysokie IQ. To nieprawda. Jestem przeciętnym facetem, który ma rodzinę i podobne problemy do Ciebie. Jednak jest coś co odróżnia mnie od innych ludzi na tej planecie.

Testuje wszystkie nowe techniki marketingowe jakie się pojawią. Oddzielam w ten sposób ziarno od plewy, aby wiedzieć co działa.

A gdy wydestyluję najlepsze taktyki, DOPIERO wtedy uczę ich moich klientów. Dodatkowo pokazuje im najszybszą drogę, aby dojść do rezultatów.

W ten sposób oszczędzam Ci TONY czasu i gotówki, którą przepuszczam na badania. Tobie daję tylko te rzeczy, które działają.

Adrianie Ile Wart Jest Ten Program?

Zacznijmy od tego ile zarabiasz. Teraz tę kwotę pomnóż razy 10. I masz odpowiedź. Takie efekty zazwyczaj mają moi klienci.

Jednak nie zapłacisz tyle za ten program. Nie zapłacisz też 997 złotych....ani nawet 799zł.

Do wtorku, 10 marca otrzymasz ten program za jedyne 497zł.

UWAGA: Dobre wieści dla członków mojego wewnętrznego kręgu. Jeśli jesteś w naszej grupie wsparcia i subskrybujesz mój program abonamentowy, otrzymujesz zniżkę. Cena dla Ciebie wynosi 397 złotych. Z kolei jeśli nie jesteś w naszej wspólnocie możesz naprawić ten problem tutaj albo zapłacić cenę 497zł.

Cena dla wszystkich 497zł

Dla wszystkich klientów, którzy nie są członkami "Wewnętrznego Kręgu"

2 raty PayPal


Cena dla członków 397zł

Możesz dołączyć do naszej społeczności i zapłacić mniej. Skontaktuj się z nami.

2 raty


Dedykowane Zyskom,

Adrian Kołodziej

Kim jest Adrian Kołodziej?

Adrian Kołodziej ma misję ratowania małych firm. Pomaga przedsiębiorcom usunąć całe zło z działalności takie jak brak klientów czy niska sprzedaż. Opiera swoje techniki o sprawdzone metody direct response..

Adrian Kołodziej jest autorem, trenerem i konsultantem biznesowym. Wynajmowany przez firmy, aby drastycznie podnieść ich wyniki.