Oferta Wygasa Za:

00 Dni
00 Godziny
00 Minuty
00 Sekundy

Sekretna Formuła Pozwalająca Płacić 2 Złote Na Godzinę i Rozwijać Biznes Znacznie Szybciej Niż Możesz Sobie Wyobrazić.


Drogi Przyjacielu,

nazywam się Adrian Kołodziej.

W ciągu ostatnich lat odkryłem pewien sekret, który pomógł mi zwiększyć zyski firmy przy jednocześnie mniejszej ilości pracy – i dzięki temu pracuję tylko 9 miesięcy w roku zamiast 12, pomimo tego, że moja firma zawsze działa na pełnych obrotach.

Jeszcze lepsze jest to jak pracuję. Mogę wykorzystywać mechanizm dźwigni, aby kończyć szybciej projekty i jeszcze lepiej je dopracowywać.

outsourcingZacząłem korzystać z formuły, która była wykorzystywana przez Henryka Forda (amerykańskiego multimilionera) i innych ludzi, którzy podobnie jak ja nie chcieli płacić własnym czasem za pracę.

W rzeczywistości metoda jest tak skuteczna, że używam jej jako „stylu życia” i zbudowałem własny dom przez zastosowanie „outsourcingu”.

Chciałbym się z Tobą podzielić historią i sekretami jakie odkryłem. Dzięki nim możesz rozwijać biznes bez żadnych umiejętności technicznych oraz płacić ludziom 2 złote na godzinę, a zbudują za Ciebie biznes Twoich marzeń. Najlepsze jest to, że możesz mieć więcej czasu i więcej zysków niż kiedykolwiek wcześniej.

Ale najpierw musisz coś wiedzieć.

Czytałem wiele książek.

Oglądałem wiele seminariów.

Próbowałem metod opisanych w bestsellerze „4 godzinny tydzień pracy”.

I oto co odkryłem:

Większość tych rzeczy nie działa w Polsce. Spójrz cała formuła „outsourcingu” polega na zatrudnianiu tanich pracowników z biedniejszych krajów niż USA.

Ale pewnie sam doskonale wiesz, że to my jesteśmy tym „tańszym krajem”.

Tak więc tylko niektóre z tych rzeczy były dla mnie dobre. Spróbowałem jakiś mały procent i zadziałał. Zacząłem zlecać drobne prace innym osobom (co trudno sobie wyobrazić bo uważałem, że po co płacić za coś, co można robić samemu).

Na samym początku postanowiłem dać ogłoszenie na „zlecenia przez net”, aby grafik wykonał mi logo. Po kilku minutach miałem kilkanaście ogłoszeń i wybrałem jedną osobę do wykonania pracy.

Kiedy otrzymałem wykonaną pracę, jej jakość zwaliła mnie z nóg.

Była fatalna.

Myślałem, że to moja wina, bo wybrałem w miarę tanią osobę.

Zapłaciłem tej osobie i zacząłem szukać innej. Tym razem zleciłem pracę najdroższemu grafikowi.

Pomyślałem sobie, że skoro słono zapłacę, otrzymam pracę na wysokim poziomie.

Świetny pomysł, ale do czasu kiedy zobaczyłem wyniki.

Totalna porażka. Jeszcze gorzej niż w tańszym projekcie.

Straciłem kilka godzin na zrekrutowanie osoby i ponad 820 złotych za wykonanie grafiki, której nawet nie mogłem użyć.

Nie zrozum mnie źle.

To były moje początki i one nie zawsze są idealne. W rzeczywistości moja porażka w zlecaniu dała mi dobrą lekcję.

Brakowało mi jednak „dobrego systemu”, który zadziałałby w Polsce, a który pozwoliłby mi tanio zatrudniać osoby do drobnych prac, aby mnie odciążyły.

Jestem pewien, że możesz się do tego odnieść.

Z drugiej strony kiedyś trafiłem na cytat Henryka Forda, który mnie oświecił i był dla mnie gigantyczną inspiracją

„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci nie ma sensu, żebyś to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”

Jego słowa naprawdę mnie uderzyły.

Zdałem sobie sprawę, że większość czasu marnowałem na rzeczy, na których się nie znałem albo których nie lubiłem robić.

To tak jakby marnować naturalny talent i próbować „zaoszczędzić” marnując czas.

Przyznam, że dla mnie zatrudnianie nowej osoby oznaczało, że będę musiał się martwić o jej wypłatę. Prawda jest taka, że inne osoby pomogą Tobie rozwinąć biznes szybciej, a jeśli masz dobry system zarobią same na siebie i na Ciebie.

Każdego dnia upływa czas i każdy ma tylko 24h.

Wszyscy mamy taką samą ilość czasu i jego większość spędzamy w pracy albo na spaniu.

Niestety mamy też wiele obowiązków, które na nas czekają.

Pomyśl przez chwilę o tym co Ci mówię.

Gdybyś mógł się sklonować i mieć darmowego pracownika jaka byłaby Twoja pierwsza myśl?

Jasne, że miałbyś mniej pracy, więcej zysków i czasu dla rodziny, przyjaciół czy na hobby.

Henryk Ford doskonale o tym wiedział i dlatego wykorzystywał czas oraz pracę innych.

Dzięki outsourcingowi dowiesz się...

Jak Zatrudnić Odpowiednie Osoby Na Stanowisko Tak, aby Zysk Jaki Osiągają Był 2-3 Wyższy Niż To Co Im Płacisz...

Jakiś czas temu znalazłem się w ciekawej sytuacji.

Miałem prężnie rozwijający się biznes i bardzo wiele możliwości.

Uświadomiłem sobie, że nadszedł odpowiedni czas aby uruchomić kilka nowych firm, a także podreperować „nisze”, które były źle zarządzane.

Problem polegał na tym, że pracowałem od 7 rano do 2 w nocy, a żona chciała mnie za to zabić.

Mój dzień wyglądał tak.

Budziłem się, sprawdzałem maile i segregowałem pocztę.

Potem analizowałem problemy jakie pojawiały się każdego dnia.

Często było już południe kiedy zaczynałem pracować nad czymś faktycznie ważnym, co rozwijało firmę i dawało zyski. Nawet gdy chciałem zrobić dla siebie coś, co sprawiało mi przyjemność nie miałem czasu.

Kupiłem celowo psa, aby chociaż na kilka minut w ciągu dnia odrywać się od komputera.

Po spacerach znów siadałem do komputera i tak w kółko.

Zanim się zorientowałem dzień dobiegał końca, a ja uświadomiłem sobie, że najlepszy czas, gdy jestem młody, spędzam przed komputerem.

Moja żona też nie była z tego powodu zadowolona ;-) Zrozumiałem, że muszę rozwijać firmę, ale nie takim kosztem...

Brzmi znajomo?

najgorsze jest chyba to, że w pewnym momencie nawet tego nie kontrolujesz.

To działa jak jakiś chory nawyk.

Moja praca stała się rzeczą numer jeden, co powodowało tylko moją frustrację i złość.

Chciałem, aby firma rozwijała się nawet kiedy nie pracuję. Zapragnąłem wychodzić z żoną gdzieś na kolację, a nie tylko siedzieć przed komputerem, niszcząc sobie wzrok.

Pewnie sam wiesz jakie to uczucie, co?

Czasami zapomniałem nawet zjeść posiłek i byłem głodny.

Wiesz co było rozwiązaniem?

Musiałem Zatrudnić Inne Osoby, aby Wzięły Część Moich Obowiązków na Siebie

Żeby znaleźć na wszystko czas, a przy okazji rozwijać inne firmy (nie wspominając już o tworzeniu produktów i całego marketingu), musiałem zatrudnić inne osoby i to szybko.

Nie znam się w ogóle na technicznych rzeczach, a programowanie jest dla mnie czarną magią, więc bez innych osób po prostu bym sobie nie poradził.

Na szczęście znałem jedną osobę, która była wybitnym sprzedawcą i osiągnęła sukces tylko dlatego, że była zielona w obsłudze komputera i zatrudniała innych nawet do tych najprostszych rzeczy(jak komentowanie facebooka czy pisania na twitterze).

Najprawdopodobniej nikt o tej osobie nie słyszał ponieważ ona nie chce uczyć innych, ale wierz mi, że wie co robi. Zawsze mówiła mi o tym, że jej sukces leży w umiejętności zatrudniania innych osób za grosze tak, aby każda osoba na siebie zarobiła 2-3 razy tyle ile na nią wydajesz.

Długo by o tej osobie opowiadać.

Mieszkał w 5 gwiazdkowym hotelu, leżąc na łóżku ze swoim nowym Macbookiem Air. On zamiast codziennie babrać się w bałaganie emaili, wykonywaniu rozmów telefonicznych czy pisaniu treści, po prostu kontrolował pracę „tańszych podwykonawców”.

Jego dzień pracy trwał jakieś 2h, a potem miał czas dla siebie. Miał czas na znajomych, przyjaciół i hobby. Dlatego też skakał na spadochronie, ścigał się na torach wyścigowych itp.

Miał styl życia jaki chciałem mieć, ale nie miałem na niego czasu.

Więc postanowiłem sprawdzić jak on to robi.

Kluczową lekcją jaką dowiedziałem się od niego było, że nie ważne czy masz teraz długi, czy masz nadwyżki finansowe potrzebujesz zespołu, który będzie pracował za Ciebie. Kiedy nad projektem pracuje 20 specjalistów, nie ma szans - on po prostu musi wypalić. Sam możesz pracować nad 2-3 elementami firmy, ale jak pewnie wiesz, jest ich znacznie więcej. Dlatego, jeśli pracujesz nad 20-30 elementami, po prostu Twój portfel się napełnia.

Miałem tylko jedno, ale...

Nie chciałem zatrudniać kogoś na stałe, płacić mu zusów i wzbogacać złodziejskie instytucje. Żeby dać komuś 3 tysiące „na rękę” musisz faktycznie dać mu 4.8 złotych, bo resztę zjada państwo i podatek.

I Wtedy Odkryłem Coś, Co Na Zawsze Mnie Zmieniło...

Jak już wspominałem mój mentor miał biznes jaki ja chciałem mieć i nie musiał nad nim pracować, bo się nie znał na technicznych sprawach.

Kiedy zacząłem poznawać wszystkie sekrety zatrudniania tanich podwykonawców, na początku miałem trochę bałaganu w firmie.

I to nie tylko dlatego, że musiałem rozdzielać im pracę, ale przede wszystkim dlatego, że miałem za dużo wolnego czasu i nie wiedziałem jak go spożytkować. Wtedy poczułem, że skupię się tylko na tych rzeczach, które lubię robić i na których się znam.

I zaczynałem od zera, zwiększając ilość osób pracujących dla mnie.

Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem było zatrudnienie osoby na „biuro obsługi”, aby odpowiadała na pytania i wątpliwości innych osób. To było najlepsze co mogłem sobie zafundować. Przestałem spędzać połowę dnia na odpisywaniu.

W wyniku tego miałem dodatkowe 150 minut wolnego czasu, który poświęciłem na szybsze skończenie pracy i spędzanie czasu z żoną, a później również z córką.

Wydaje się, że to tylko mała drobna zmiana. Jednak dała mi natychmiastową różnicę.

Czasami sprzedasz 120 produktów i masz 119 zadowolonych klientów, ale wystarczy, że jeden powie, że produkt jest słaby i bierzesz, to do siebie. Dzięki temu, że to pracownik odbiera pocztę, Ty dostajesz informację, że sprzedało się 119 produktów, zarobiliśmy dziś 3200 złotych i był jeden zwrot na kwotę 200 złotych. Wtedy Twój mindset jest inny.

To może brzmieć jak drobne rzeczy, ale mogę zagwarantować, że...

Popchniesz Firmę Do Przodu...

Następną rzeczą jaką zrobiłem było „rozszyfrowanie” jak pisać swoje ogłoszenia z prośbą o zlecienie, aby przyciągnąć tylko te odpowiednie osoby, którym nie zależy wyłącznie na pieniądzach.

Jedną z koncepcji jakiej się nauczyłem jest to, że najlepsze osoby są już zatrudnione i często początkujący albo kiepskiej jakości pracownicy licytują Twoje ogłoszenie i tylko tracisz na nich czas, bo musisz im płacić, a praca jest niskiej jakości.

Zatrudnianie takich osób nie jest łatwe. Musisz tych kiepskich pracowników już wyeliminować ogłoszeniem, a Tych dobrych zachęcić do licytowania w Twojej aukcji. Niestety w tym pierwszym etapie nie jesteś w stanie wszystkich przesiać.

Często widziałem multum zgłoszeń w pierwszym dniu i od razu wybierałem jakąś osobę.

To był GIGANTYCZNY BŁĄD.

Lepiej jest poświęcić 10 dni na rekrutację i znaleźć 1 osobę, z którą będziesz współpracował przez lata, niż wybierać ludzi pod wpływem chwili.

Więc przygotowałem sobie cały system kwalifikacji przez które musieli przejść moi nowi pracownicy, aby rozpocząć jakieś zlecenie.

Teraz posiadam cały zespół sprawdzonych osób, z którymi współpracuję kiedy nadchodzi potrzeba. Część z nich pracuje dla mnie non stop, a część tylko przy większych projektach.

W rzeczywistości mam czas na marketing i tworzenie nowych produktów, gdzie faktycznie są pieniądze.

Mój dzień wygląda teraz zupełnie inaczej.

Siadam do pracy i wykonuje najważniejsze zadania.

Nie martwię się o pocztę, pozycjonowanie stron, kupowanie reklam, bo do tego mam odpowiednie osoby. Mam nawet osoby od pisania postów na blogu, działania na facebooku czy twitterze.

I powiem Ci szczerze, że moje życie zmieniło się na lepsze.

Możesz zmienić tylko kilka rzeczy i zatrudniać powoli nowe osoby do pracy, a zobaczysz jak z każdym pracownikiem masz więcej pieniędzy i czasu. To sprawia, że zyski rosną, a Twój biznes staje się przyjemnością.

Poukładałem Wszystkie Puzzle Układanki

Jak już wspominałem- teraz mam więcej czasu niż kiedykolwiek wcześniej.

Nauczyłem się pozycjonowania stron, a wierz mi, że byłem w tym totalnym laikiem, który nie miał cierpliwości do tych wszystkich nudnych rzeczy.

Co zrobiłem z tą umiejętnością? Znalazłem tańszych podwykonawców, aby wykonywali mi pewne powtarzające się czynności. Dzięki temu mam usługę wycenioną przez inną firmę na 2 tysiące/miesięcznie za jedyne 300 złotych/miesięcznie. Zyski z kolei jakie mam z SEO oscylują w granicy 5-6 tysięcy miesięcznie.

Fajnie co?

Gdy dowiedziałem się jakie czynniki decydują o pozycjach w Google po prostu rozbiłem cały proces na kilka mniejszych. Znalazłem osoby do zdobywania linków, pisania treści, komentowania innych blogów, zakładania profili stron itp. Każda z nich pracuję nad swoją częścią układanki, ale razem powodują gigantycznie dobry efekt.

Mój system jest tak dobry, że nawet jedna z firm pozycjonerskich, która miała setki klientów, ale ogromne koszty obniżyła je znacząco, wykorzystując moc tego systemu.

Nareszcie mam czas, aby pojechać na wakacje, wstać rano, zabrać ze sobą wędki i wędkować o 5 nad ranem, gdy mgła spowija rzekę. To sprawia mi gigantyczną radość.

Ostatnio zrobiłem coś jeszcze bardziej szalonego. Wziąłem moją metodę i postanowiłem zastosować ją w prawdziwym życiu, poza internetem. I tak od czasu do czasu przyjeżdżam na budowę zobaczyć jak rośnie nasz dom, który jest outsourcingowany przez inne osoby.

To jedna z największych moich inwestycji i mówiąc szczerze nie odczuwam ani cienia strachu.

Jak Możesz Sobie Pomóc Osiągnąć Sukces i Zwiększyć Swoje Zyski, A Przy Okazji Zaprojektować Styl Życia o Jakim Marzyłeś?

Zawsze chciałem stworzyć „Program Uczenia Oustourcingu”, który dałbym klientom wiele korzyści.

Program, w którym mógłbym podzielić się wszystkim co wiem i czego się nauczyłem przez miesiące prób.

Tak więc po raz pierwszy w 2012 roku przeprowadziłem takie szkolenie w hotelu Sheraton, gdzie na sali było ponad 100 osób.

Kiedy zacząłem o tym mówić, nie wiedziałem czy moi klienci są na to gotowi.

Byłem zdziwiony kiedy podczas przerwy ludzie przychodzili do mnie mówiąc, że w życiu nic tak dobrego nie słyszeli.

Jeszcze bardziej byłem zaskoczony, gdy po szkoleniu dostawałem tony emaili z podziękowaniem i historiami tego jak zmieniło się ich życie.

Osoby które chciały budować biznes, a nie wiedziały jak, nauczyły się zatrudniać osoby, które miały wiedzę i mogły im pomóc.

Z kolei inne osoby płacące setki tysięcy stałych kosztów po prostu obniżyły nawet o połowę swoje koszty.

Jeszcze inni klienci nareszcie zyskali czas, który tak mocno potrzebowali.

W styczniu postanowiłem sprzedawać dostęp online do kursu i powiem szczerze, że kiedy widziałem nazwiska osób, które go zmawiały, byłem w lekkim szoku.

Bardzo znani „guru”, specjaliści i trenerzy, których z pewnością znasz albo o nich słyszałeś ….Oni mają już dostęp do tego programu.

Pamiętam ten dzień „WIELKIEGO ACHA”, który pojawił się wtedy, gdy odkryłem sekrety outsourcingu.

Najlepsze jest to, że we wszystkich ankietach jakie daje do wypełniania klientom istnieje pytanie „jak mieć więcej czasu”.

Dla ludzi osiągnięcie większej ilości czasu, przy jednocześnie większych zarobkach jest faktycznie czymś niezwykłym.

Dlatego powstał program uczący

Outsourcingu, który jest kompletnym szkoleniem...

To naturalne, że prawie każdy przedsiębiorca chce mieć więcej pieniędzy, ale nie zawsze może tego dokonać. Czasami potrzeba zespołu odpowiednich osób, które mają razem większą wiedzę niż Ty.

Kiedy 1 pracownik wykonuje Twoją pracę w 60% tak dobrze jak Ty, a drugi również, to razem daje 120%. Czyli wykonują Twoją pracę lepiej niż Ty!

To mnie olśniło.

Skoro każdy pyta, jak mieć więcej czasu, mogę po prostu ich tego nauczyć.

W ten sposób narodziło się szkolenie „OUTSOURCING – Zarabiaj 3 razy więcej, pracując 6 razy mniej”.

Już Za 60 Dni Możesz Mieć Czas i Zyski

Szkolenie „Outsourcing Zarabiaj 3 razy więcej, pracując 6 razy mniej” wychodzi znacznie dalej niż poza to, jak zatrudniać tanich podwykonawców, którzy mogą pisać dla Ciebie bloga, komentować, pisać na facebooku, sprawdzać pocztę, telefonować do klientów itp.

Nauczysz się również co mają dokładnie robić KROK po KROKU, aby generować zyski. Zobaczysz co robię, aby dawać im pracę przynoszącą konkretne dochody. Możesz im powiedzieć, że mają napisać ebooka albo przygotować szkolenie, ale co z tego, jeśli nie będą wiedzieli jak.

Dlatego zobaczysz co im mówię, aby dobrze wykonali pracę, która przyniesie zyski. To konkretne instrukcje do wykorzystania.

„Szybki Start”

Całe szkolenie jest podzielone na 4 pełne sesje. Poruszam w nich dogłębnie co trzeba zrobić, aby z poziomu jednoosobowego zespołu (Ty) przejść na poziom wieloosobowego zespołu nie tracąc przy tym pieniędzy na naukę. Zobaczysz jak zatrudnić pierwszą osobę i później zbudować strukturę, która będzie ciężko pracować na Twój biznes.

SESJA 1 – Wprowadzenie do rekrutacji nowych członków zespołu • dlaczego nie jesteś w stanie zrobić wszystkiego sam i jak wykorzystać nowe osoby, aby skorzystać z nadarzających się okazji do zarobienia pieniędzy

 • jak wyłączyć nasze ukryte blokady, które nie pozwalają się firmie rozwijać zarówno finansowo jak i strukturalnie.

 • Proste 15 minutowe ćwiczenie, które pozwala skupić się na tym, co faktycznie sprawi Tobie przyjemność w swojej pracy oraz co trzeba inny wydelegować.

 • dlaczego zatrudnienie pierwszej osoby w firmie jest takie ważne, kim powinna być oraz jakie musi posiadać umiejętności

 • ćwiczenie: jak zbudować mały zespół, który potrafi zbudować projekt zarabiający kilka tysięcy miesięcznie.

 • różne modele biznesowe, które dajesz pracownikom, aby tworzyli dla Ciebie automaty pieniężne.

 • co najbardziej rozprasza w pracy oraz jak wyeliminować „pożeracze czasu” wykorzystując osobę, która za kilka złotych miesięcznie Cię odciąży.

 • studium przypadku: jak napisać książkę w mniej niż 30 dni, zamiast w 6 miesięcy

SESJA 2 – Zatrudnianie i Kwalifikacja Zespołu • gdzie znaleźć utalentowane osoby, które za niewielkie koszty będą budowały dochodowe projekty (odkrywanie talentów nieznany dla świata)

 • na co konkretnie zwrócić uwagę w dawaniu ogłoszeń, aby odstraszyć „pożeraczy pieniędzy”, a przyciągnąć talenty, którym nie zależy wyłącznie na pieniądzach.

 • 3 rodzaje podwykonawców jakich spotkasz na portalach ogłoszeniowych i dlaczego musisz unikać pewnego typu osobowości za wszelką cenę.

 • używanie słów „transowych” w ogłoszeniu, które lepiej kwalifikują ludzi

 • zestaw pytań, które trzeba zadać kandydatowi aby mieć pewność, że jest odpowiednią osobą. Zobaczysz również dogłębną analizę psychologiczną odpowiedzi jakie się pojawiają oraz co rzeczywiście oznaczają.

 • otrzymasz 3 stopniowy proces kwalifikacji danej osoby aby mieć pewność, że zatrudnisz odpowiednią osobę i nie wyrzucisz pieniędzy w błoto.

 • dlaczego „próbny staż” jest koniecznością i co trzeba dać nowej osobie, aby na pewno wykonała zlecenie dobrze.

 • sposób, który pozwala, ze „świeżaka” zrobić utalentowanego członka zespołu, który będzie pracować efektywnie w zespole.

 • jak „zakneblować” najlepszych, najbardziej utalentowanych pracowników na stałe w firmie tak, aby nie wynosili wartości intelektualnej firmy.

 • nowoczesna struktura budowania zespołu, która pozwala „outsourcingować”, Twój outsourcing.

 • jak od zera przygotować firmę, dokumentacje i miejsca pracy dla osób, które będą dla Ciebie pracowały.

SESJA III – Krok Po Kroku Od Zlecania Do Dochodu • studium przypadku: jak zlecić pozycjonowania podwykonawcom, aby znacząco obniżyć koszt usługi i działać „po kosztach” mając wyniki jak u agencji.

 • kim są pracownicy „hybrydowi”, gdzie ich szukać i dlaczego mogą 3 krotnie obniżyć koszty zatrudniania.

 • narzędzia, które pozwalają ściągać więcej ruchu na bloga

 • studium przypadku: jak napisać książkę w 100% zlecając ją innym osobom (miesiąc po szkoleniu uczestnik tego ćwiczenia wydał swoją własną książkę)

 • jak pracownicy mogą przygotowywać dla Ciebie książki i szkolenia, które później sprzedają

SESJA IV – Jak pociągnąć firmę do ogromnych zysków (jak konwertować klientów) • dlaczego pierwsza sprzedaż jest taka ważna i Twój team musi zwrócić na nią uwagę

 • triki marketingowe dzięki którym łatwiej przekonać klienta do zakupu szczególnie, kiedy jest oporny na kupowanie.

 • ten kto potrafi tracić na pierwszym zakupie, potrafi wykończyć konkurencję. Oto pewien sekret z którego ciągle korzystam, a dzięki temu tracąc, tak naprawdę zarabiam.

 • jak ustawić super konwertujące lejki sprzedażowe aby klient, który wchodzi do biznesu, chciał kupować w kółko.

 • studium przypadku: 1 prosta technika marketingowa, której nie używa 99% sprzedawców, a która generuje około 30% moich zysków.

 • jak sprzedawać ultra drogie produkty dla najlepszych klientów po to, aby generować zyski niewidoczne dla konkurencji.

WIELKIE PYTANIE: Ile ten program będzie kosztować?Najpierw pokażę Ci kilka liczb – i mam zamiar być tutaj bardzo realistyczny.

Miałem zamiar uczyć tych materiałów za 1997zł na osobnym szkoleniu. Pomyśl tylko: jeśli jest firma, która ma stałe koszta na poziomie 12 tysięcy złotych i obniży koszty tylko do 8 tysięcy miesięcznie, rocznie oszczędzi 48 tysięcy, więc wzięcie 1997 złotych za taką wiedzę jest dobrym układem.

Brzmi kusząco?

Ale kiedy zacząłem jeszcze raz oglądać ten materiał uświadomiłem sobie, że najbardziej potrzebują go osoby, które są dopiero na początku swojej drogi w biznesie i są zagubione z ilością pracy jaka jest w firmie, a nie widać tam rozwiązania.

Z drugiej strony klienci płacili po 500 złotych + koszty noclegu, dojazdu, aby przyjechać na moje szkolenie. Byłoby nie fair, gdybym obniżył tak cenę dla innych osób.

Myślę, że to najbardziej rozbudowane i szczegółowe szkolenie internetowe, dotyczące outsourcingu w Polsce, które możesz oglądać w zaciszu własnego domu.

Co byś zrobił, gdybyś rzeczywiście mógł zbudować biznes marzeń, który pozwala jeździć kilka razy w roku na wakacje mając spokojną głowę?

Ile w rzeczywistości byłoby to dla Ciebie warte? Pewnie kilka tysięcy złotych. Bez wątpienia.

Postanowiłem jednak zrobić „4 Dniową Promocję” i zaoferować ten program do obejrzenia online w zaciszu domu do piątku za cenę, która jest śmiesznie niska i każdy może sobie na nią pozwolić.

Zamiast brać tysiące złotych za tak cenne informacje, będziesz mógł zainwestować tylko ułamek tej ceny i korzystać z tego, za co ludzie mi płacili 500 + wszystkie koszty (myślę, że zapłacili co najmniej 800 złotych)

W rzeczywistości ten program prawdopodobnie będzie najlepszą inwestycją finansową jakiej dokonałeś w życiu.

Żeby zachęcić Cię w ten „Złoty Tydzień” obniżyłem cenę z 500 złotych na 197 złotych. Cena jest tak niska, że nie ma usprawiedliwienia, aby z tego nie skorzystać.

Wiem, że ta oferta jest szalona. Oto dlaczego to robię...

Odpowiedź jest prosta: Chcę Ci ułatwić START w biznesie..

Co Dalej?

Aby zająć swoje miejsce musisz działać szybko. Wystarczy wybrać opcję płatności poniżej i podać informacje na temat zamawiania. Jak najszybciej zakończ rejestrację, a ja wyślę Ci dostęp na skrzynkę pocztową, gdzie będziesz mógł od razu przejść do oglądania.

OFERTA SPECJALNA DLA NOWYCH KLIENTÓW: 197zł

Jedna płatność: 197zł
Lub 3 płatności po 66 zł (co miesiąc)


Adrian

P.S Musisz działać szybko.. Później nie będzie można zamówić dostępu ponownie.

P.S Cena jest tak śmiesznie niska, że nie ma usprawiedliwienia, aby z tego nie skorzystać. To wyjątkowa promocja, która jest ograniczona i jednorazowa.